اسکوبی دو Scooby Doo

رده سنی +عمومی | هر قسمت 21 دقیقه و 53 ثانیه
7.9/10
با هم این کارتون را ببینیم
3
4 نفر
اسکوبی دو Scooby Doo

معرفی و آشنایی

کارتون اسکوبی دو Scooby Doo داستان کشف رازها و سفرهای طولانی هست. یک گروه چهارنفره از نوجوان های ماجراجو به همراه سگشون اسکوبی دو سوار ون سبز رنگشون شدن و توی جاده ها میگردن تا رازها و اتفاقات عجیب رو کشف کنن. فکر کردین توی جاده ها رازهای کمی وجود داره؟ خوب پس تا حالا با یک سگ باهوش و چند تا دیگه از دوستاتون راه نیفتادید تا متوجه شید اونقدر رمز و راز توی سفر کردن و جاده ها هست که میشه سالها باهاش برنامه ساخت.

شگی و ولما و دافنه و فرد چهار تا دوستی هستن که شرکت اسرار رو تاسیس کردن و حالا دنبال رازهای کشف نشده و مخفی میگردن. اونها درواقع دنبال ارواح، هیولاها و موجوادت فراواقعی دیگه هستن که مردم محلی رو میترسونن و اذیت میکنن. الان که فکرش رو میکنم میبینم که کشف کردن رازها خیلی هم کار واجبی هم نیست و میشه بجاش نشست توی خونه و انیمیشن دید.

البته بیشتر اوقات این گروه جستجوگر متوجه میشه که اصلن ارواح و هیولایی در کار نیست. یک نفر جایی یک تقلب و جعل خیلی دقیق کرده و ما گمراه شدیم و ترسیدیم. این یک تکه کوچک و یک نمای کلی هست. اگه میخواید با دنیای عجیب و رنگارنگ این کارتون و شخصیت هاش آشنا بشید وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این کارتون کمدی و ماجراجویانه بشینید. این مجموعه 25 قسمتی به زبان انگلیسی ساخته شده و شما میتونید در آفرینک منتخب قسمتهای اون رو با دوبله فارسی ببینید. با استفاده از شخصیت های محبوب کارتون اسکوبی دو فیلم و انیمیشن های مختلفی ساخته شده که سعی میکنیم اونها رو هم به زودی در آفرینک پخش کنیم.

شخصیت های کارتون اسکوبی دو Scooby Doo

شگی Shaggy Rogers یک پسر لاغر با موهای بلند هست که معمولن هم زیاد میترسه. آخه کسی که وارد همچین جریانی میشه دیگه نباید اینقدر بترسه که!

ولما Velma Dinkley دختر دوست داشتنی و درواقع مغز متفکر گروه هست. البته بعضی وقتها هم بدجوری میترسه و فرار میکنه.

فرد Fred Jones هم پسر خوش تیپ و شچاع گروه هست که تقریبن همیشه جلوتر از بقیه سعی میکنه بفهمه جریان از چه قراره.

دافنه Daphne Blake هم دختر بی هیجان گروه هست. تقریبن هیچ چیزی اون رو به هیجان نمیاره و همیشه خیلی خونسرد و آروم با اتفاقات کنار میاد.

اسکوبی دو ولی از همه بیشتر و عجیب تر میترسه. آخه مگه سگها هم اینقدر میترسن؟

گالری تصاویر

x

لیست ویدئو ها

قسمت 4

قسمت 3

قسمت 2

قسمت 1


نظر خود را ثبت کنید