رفقای گرد و غباری Dust Buddies

رده سنی +2 سال به بالا | مدت زمان 4 دقیقه و 4 ثانیه
6.4/10
با هم این انیمیشن را ببینیم
امتیاز دهید
رفقای گرد و غباری Dust Buddies
  • ژانر : کمدی / کوتاه
  • تاریخ ساخت : 2016
  • کشور سازنده :
    آمریکا

معرفی و آشنایی

انیمیشن کوتاه رفقای گرد و غباری Dust Buddies راجع به عجیب ترین چیزهایی هست که هرگز فکرش رو نمیکردین با اونها هم بشه انیمیشن و کارتون ساخت و داستان گفت، راجع به پرزهای فرش!

اتفاقات داستان اما توی یک خونه معمولی میفته. پرزهای قالی که شکل و صداهای بشدت بامزه و بانمکی برای خودشون زندگیشون رو میکنن. روی فرش غلت میخورن و بالا و پایین میرن و دنبال خورده های نون و بیسکویت میگردن تا زندگی ساده خودشون رو بگذرونن. اما مشکلات از جایی شروع میشه که خانم خونه با جارو برقی اش شروع میکنه به تمیز کردن خونه و اوضاع حسابی برای پرزهای قالی خطرناک میشه. وقتی که چندین تا از دوست های یک پرز رو قالی میمکه و توی خودش فرو میبره دیگه وضعیت قرمز میشه. حالا پرز تنها باید فکری بکنه و دوستاش رو از دست جارو برقی نجات بده.

اگه شما هم مثل من مشتاقید که بدونید یک پرز کوچولو چطوری میتونه جلوی خانم خونه و جارو برقی اش در بیاد و اینکه میتونه دوستاش رو نجات بده یا نه پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای انیمیشن کوتاه رفقای گرد و غباری بشینید. این انیمیشن هم مثل کارتون گول زدن و خیلی دیگه از انیمیشن های کوتاه بی کلام هست.

جزئیات ساخت انیمیشن کوتاه رفقای گرد و غباری Dust Buddies

کارگردان این انیمیشن بت توماشک Beth Tomashek هست و رینگلینگ کالج Ringling College of Art Design هم تولید و پخش اون رو برعهده داشته.

نمایش بیشتر

گالری تصاویر

x

رفقای گرد و غباری

نظر خود را ثبت کنید