فراخوان ایده و ساخت انیمیشن

  به دلیل استقبال خوب دوستان در روزهای پایانی فراخوان و درخواست مکرر آنها برای تمدید مهلت، فراخوان ایده و ساخت انیمیشن تا انتهای مهر ماه تمدید شد. لازم به ذکر است این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.
 • حضور در فراخوان ایده و ساخت انیمیشن آفرینک هیچگونه هزینه­ ای برای شرکت کنندگان نخواهد داشت. هدف این جشنواره شناخت استعدادها و گروه های مستعد و خلاق در زمینه انیمیشن و برنامه کودک و نوجوان است. آفرینک با هدف شناسایی و ایجاد زیرساخت برای دیده شدن آثار مختلف، این مسابقه را پایه ریزی کرده است.
 • ارسال اثر برای آفرینک به منزله شرکت دادن صاحب اثر در مسابقه است. آفرینک هیچ تضمینی برای ساخت همه آثار ارسالی ندارد و تنها بر اساس تصمیم و اعلام گروه داوری از آثار برگزیده تقدیر به عمل می­آورد و زمینه را برای ادامه همکاری با صاحب یا صاحبان اثر فراهم می سازد.
 • با صاحب یا صاحبان آثار برگزیده قرارداد همکاری بسته میشود. آفرینک با حمایت از آنها انتظار دارد که پخش انحصاری آثار به همراه درج لگوی آفرینک را در تمام محتواهای تولیدی ایشان در اختیار داشته باشد.
 • فراخوان از نظر موضوعی یا تکنیک ساخت هیچگونه محدودیتی ندارد. تنها محدودیت رده سنی محتواها است که مناسب گروه سنی کودک و نوجوان باشد. لازم به ذکر است که آثار ارسالی باید با فرهنگ و هویت خانواده ایرانی همسو باشد.
 • محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی وجود ندارد. تنها لازم است که هر اثر به صورت جداگانه و در یک فایل مجزا برای آفرینک فرستاده شود.
 • هر متقاضی شرکت در فراخوان باید رزومه به همراه یک عدد عکس 4*3 خود را به ایمیل دریافت آثار ارسال کند. در قسمت موضوع subject ایمیل خود حتمن عنوان فراخوان ایده و ساخت انیمیشن را بنویسید. info@afarinak.com
 • آفرینک به صاحبان آثاری که انتخاب نشده باشند اطلاعاتی درمورد نحوه داوری و شرکت در مسابقه نخواهد داد. پس از اتمام زمان داوری، لیست منتخبان در وب سایت و روزنامه های معتبر درج خواهد شد و از آنها برای حضور در دفتر آفرینک دعوت به عمل می آید.
 • در صورتی که برگزیده فراخوان در مراسم اختتامیه حضور نداشته باشد جوایز را به آدرس پستی ایشان ارسال میکنیم. مراسم اختتامیه پس از اعلام نتایج در مکانی که بعدن اعلام میشود برگزار خواهد گردید.
 • جوایز برگزیدگان به این شرح خواهد بود:
  نفر اول اجرا: 10 سکه تمام بهار آزادی + قرارداد ساخت برای 50 دقیقه محتوا
  نفر دوم اجرا: 8 سکه تمام بهار آزادی + قرارداد ساخت برای 40 دقیقه محتوا
  نفر سوم اجرا: 6 سکه تمام بهار آزادی + قرارداد ساخت برای 30 دقیقه محتوا
  نفر اول و دوم ایده : هر کدام یک سکه تمام بهار آزادی